Gra dla 3latka: Bingo i memory!


W końcu powracam do żywych. Mieliśmy ostatnio troszkę ciężki czas i nie miałam w ogóle chęci na cokolwiek. Niestety nadeszła szara i bura jesień co się wiąże z częstszym przesiadywaniem w domu. Trzeba, więc coś znaleźć/wymyśleć, żeby nuda nas nie pokonała! Kiedyś dopadłam w Auchan pewną grę, która utknęła na półce i świat o niej zapomniał. Jednak podczas porządków odnalazłam ją i to się świetnie składa bo przyda się na długie, jesienne wieczory. 

Jest to gra bardzo prosta. W sam raz dla trzylatków, a może nawet i trochę młodszych. W sumie można powiedzieć, że 2 w 1 bo można w nią grać na dwa sposoby.

Głównie jest to dobrze nam znana gra bingo. O co w tym chodzi pewnie wiekszość z was wie. Trzeba skompletować to co znajduje się na planszach - w tym wypadku zwierzątka. Jak to zrobić? Wystarczy wylosować obrazek i zobaczyć czy znajduje się on na naszej planszy.

Drugi sposób w jaki można potraktować tą grę to nasza słynna gra pamięć czy memory jak to nie którzy mówią. Ponieważ każde zwierzątko jest podwójne możemy poszukać par.

Gra zawiera 4 plansze i 24 obrazki ze zwierzątkami. Jest wykonana z solidnego, twardego materiału, więc bez problemu powinna przetrwać zabawę. Piękne kolorowe obrazki. No i kolejnym plusem jest cena. Nie pamiętam dokładnie ile, ale 20 zł na pewno nie przekroczyła.
Jeżeli szukacie gier, aby jakoś przetrwać tą jesień to gorąco polecam!
Komentarze

  1. Gra jest dobra na wszystko :) My, po długiej wiośnie i lecie, odkurzyliśmy puzzle :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna, muszę rozejrzeć się za nią dla młodego!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz